W życiu piękne są tylko chwile...
R. Riedel

sobota, 22 czerwca 2013

Upalne Husky.


Te słodziaki to półtoratygodniowe bliźniaki on + ona (ta do góry brzuszkiem).
Mamusia do brązowy Husky.
Byłam zachwycona.

10 komentarzy:

 1. Prześliczne.
  To takie piękne psy...
  Kilkaset metrów od mojego domu jest dom z tym psem. Kiedyś był zadbany, dożywiony. Teraz do tego Państwa wkroczyła straszna choroba. Przypuszczam, że nie mają czasu na dokarmianie psiaka. Teraz jest bardzo chudy. Codziennie jadę na rowerze aby rzucić mu dobre kęski. Kupuję dla niego parówki i jajka.
  Uwielbia surowe. Rzucam mu przez płot. Zjada wszystko jednym tchem...Czasem życie płata figle i dla zwierząt nie ma czasu. Nie mogę go zabrać do domu. Mam przecież Bellusię.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Odnośnie mamusi bliźniaków. Została przygarnięta z przystanku autobusowego, na wsi. Gdy pan powiedział żonie, że się pałęta, pojechali jeszcze raz ją odszukać. Natychmiast po otwarciu drzwi samochodu, wskoczyła i usiadła na jej kolanach. Stała się antidotum po śmierci ukochanej jamniczki.
  Jednak Husky to trudny pies do ułożenia. Trzeba poświęcić mu mnóstwo czasu. Dużo wspólnych spacerów i biegania. Okiełznania naturalnych instynktów łowczych (kiedyś gotowa była zagryźć jelonka) oczywiście w dowód miłości do Pana. Uwielbia uciekać stąd potomstwo.
  Na imię ma Nela. Jest łagodna i spokojna i bardzo dobrze zna się na ludziach. Dzisiaj dała dotykać maluchy, jednak wykonała im kąpiel własnym językiem, bo ręce ludzie, tego nie zapewnią.

  OdpowiedzUsuń
 3. Så gulligt och så mjukt...våra finaste fotomodeller, hundar och katter.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie,pięknie pięknie.Pozdrawiam bardzo serdecznie i zapraszam.Jola z Dobrych Czasów

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...